Picture of Sara Solarek

Sara Solarek

Jak pobrać zdjęcie profilowe z Instagrama

Jak pobrać zdjęcie profilowe z Instagrama

Instagram nie zapewnia nam możliwości pobrania zdjęcia profilowego. Oczywiście możesz wykonać jego zrzut ekranu, ale musisz liczyć się z tym, że to zdecydowanie obniży to jego jakość. Jak więc pobrać zdjęcie profilowe z Instagrama bez utraty jego jakości? Istnieje świetny sposób, który ułatwi Ci to zadanie!

Pobieranie zdjęcia profilowego z Instagrama

Z pomocą przychodzi nam strona https://storiesig.app/pl. Dzięki niej w prosty i szybki sposób uda Ci się pobrać zdjęcie profilowe z Instagrama. StoriesIG możesz użyć zarówno na smartfonie, tablecie czy komputerze. Oto krótka instrukcja jak to zrobić:

Jak pobrać zdjęcie profilowe z Instagrama

 

  1. Znajdź profil, którego zdjęcie chcesz pobrać. Skopiuj link, klikając trzy kropki w prawym górnym rogu.
  2. Otwórz narzędzie do pobierania zdjęć profilowych na Instagramie firmy StoriesIG. Wklej link do formularza. Naciśnij przycisk «Rozpocznij» i poczekaj kilka sekund.
  3. Kliknij przycisk «Pobierz», aby zapisać zdjęcie profilowe z Instagrama na swoim urządzeniu. Następnie możesz kliknąć «Uruchom ponownie» i pobrać dowolne inne zdjęcie profilowe.

Kiedy warto pobrać zdjęcie profilowe z Instagrama?

Ta funkcja może być bardzo przydatna. Jak wtedy gdy np. zgubisz w swojej galerii konkretne zdjęcie, a będziesz go właśnie potrzebował/a. Ale taka funkcja bardzo przydaję się również w sytuacji, gdy chcesz prowadzić z kimś live, webinar albo chcesz kogoś polecić w poście. Warto w takich sytuacjach wstawiać konkretne czyjeś zdjęcie profilowe z Instagrama, aby Twoi obserwujący mieli możliwość zweryfikowania danej osoby.

Co mogę pobrać jeszcze na Instagramie?

Na tej samej stronie masz możliwość pobrania nie tylko zdjęcia profilowego, ale i filmów, stories czy rolek. To bardzo przydatna strona w podbramkowych sytuacji, gdy potrzebujesz pobrać zawartość czyjegoś konta.

Jak mogę dodatkowo wykorzystać stronę storiesjp.app.pl?

Na stronie https://storiesig.app/pl masz jeszcze więcej możliwości. Po wejściu w jedną z zakładek „viewer” możesz oglądać czyjeś konta na Instagramie czy ich relacje na stories bez posiadania konta. Jest to całkowicie darmowa funkcja oraz w pełni anonimowa 🙂

Przeczytaj więcej na temat Instagrama na moim blogu:

 

Udostępnij post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować

Instagram Marketing

Biogram biznesowy na Instagramie

Masz już konto biznesowe na Instagramie, ale nie działa ono tak, jak byś tego chciała? Zwróć uwagę na to, że problemem może właśnie Twój biogram.

Instagram w biznesie

Jak wykorzystać Instagram w biznesie?

Jak wykorzystać Instagram w biznesie? – to pytanie zadaję sobie na pewno każdy, kto rozpoczyna swoją przygodę z prowadzeniem firma. Ba! Nawet każdy, kto już

Jak zarabiać na Instagramie?

Jak zarabiać na Instagramie? To pytanie zadaję sobie dużo osób, które marzą o zmianie swojego stylu życia. Wciąż istnieje sporo ludzi, którym się wydaje, że

@sara.solarek

Odwiedź mnie na instagramie