Sara Solarek

Sara Solarek

Jak pobrać zdjęcie profilowe z Instagrama

Jak pobrać zdjęcie profilowe z Instagrama

Instagram nie zapewnia nam możliwości pobrania zdjęcia profilowego. Oczywiście możesz wykonać jego zrzut ekranu, ale musisz liczyć się z tym, że to zdecydowanie obniży to jego jakość. Jak więc pobrać zdjęcie profilowe z Instagrama bez utraty jego jakości? Istnieje świetny sposób, który ułatwi Ci to zadanie!

Pobieranie zdjęcia profilowego z Instagrama

Z pomocą przychodzi nam strona https://storiesig.app/pl. Dzięki niej w prosty i szybki sposób uda Ci się pobrać zdjęcie profilowe z Instagrama. StoriesIG możesz użyć zarówno na smartfonie, tablecie czy komputerze. Oto krótka instrukcja jak to zrobić:

Jak pobrać zdjęcie profilowe z Instagrama

 

  1. Znajdź profil, którego zdjęcie chcesz pobrać. Skopiuj link, klikając trzy kropki w prawym górnym rogu.
  2. Otwórz narzędzie do pobierania zdjęć profilowych na Instagramie firmy StoriesIG. Wklej link do formularza. Naciśnij przycisk «Rozpocznij» i poczekaj kilka sekund.
  3. Kliknij przycisk «Pobierz», aby zapisać zdjęcie profilowe z Instagrama na swoim urządzeniu. Następnie możesz kliknąć «Uruchom ponownie» i pobrać dowolne inne zdjęcie profilowe.

Kiedy warto pobrać zdjęcie profilowe z Instagrama?

Ta funkcja może być bardzo przydatna. Jak wtedy gdy np. zgubisz w swojej galerii konkretne zdjęcie, a będziesz go właśnie potrzebował/a. Ale taka funkcja bardzo przydaję się również w sytuacji, gdy chcesz prowadzić z kimś live, webinar albo chcesz kogoś polecić w poście. Warto w takich sytuacjach wstawiać konkretne czyjeś zdjęcie profilowe z Instagrama, aby Twoi obserwujący mieli możliwość zweryfikowania danej osoby.

Co mogę pobrać jeszcze na Instagramie?

Na tej samej stronie masz możliwość pobrania nie tylko zdjęcia profilowego, ale i filmów, stories czy rolek. To bardzo przydatna strona w podbramkowych sytuacji, gdy potrzebujesz pobrać zawartość czyjegoś konta.

Jak mogę dodatkowo wykorzystać stronę storiesjp.app.pl?

Na stronie https://storiesig.app/pl masz jeszcze więcej możliwości. Po wejściu w jedną z zakładek „viewer” możesz oglądać czyjeś konta na Instagramie czy ich relacje na stories bez posiadania konta. Jest to całkowicie darmowa funkcja oraz w pełni anonimowa 🙂

Przeczytaj więcej na temat Instagrama na moim blogu:

 

Udostępnij post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować

Instagram Marketing

Jak krok po kroku zorganizować bezpłatny webinar

Jak krok po kroku zorganizować bezpłatny webinar?

Postanowiłaś już wykorzystać swoją wiedzę i zorganizować webinar. Pozostało Ci tylko znaleźć platformę do webinaru? Mam dla Ciebie wskazówkę jak łatwo zorganizować bezpłatny webinar! Dodatkowo

Jak przygotować się do webinaru?

Podjęłaś już decyzję o przeprowadzeniu webinaru, ostateczna data zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie wiesz od czego zacząć swoje przygotowania? Nie przejmuj się! To

Dlaczego warto organizować webinar w 2023

Dlaczego warto organizować webinary w 2023?

Zastanawiasz się, czy warto organizować webinary? Nawet nie masz nad czym się zastanawiać! To świetny sposób na przekazywanie swojej wiedzy odbiorcom. A właściwie dlaczego warto

@sara.solarek

Odwiedź mnie na instagramie