Regulamin publikowania i weryfikowania opinii

Niniejszy regulamin publikowania i weryfikowania opinii dotyczy działalności Sary Solarek prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą o nazwie Marketing Sukcesu Sara Solarek, Lorcin 68, 05-190 Nasielsk, NIP: 5311701902, REGON: 380564403 i dotyczy oferowanych przez nią produktów cyfrowych oraz usług.

Wszystkie zamieszczone na stronie sarasolarek.pl opinie przed publikacją są sprawdzane, weryfikowane i pochodzą od autentycznych osób

W jaki sposób weryfikuję opinie?

  1. Opinie otrzymuję od Klientów, którzy korzystali z moich produktów oraz usług. 
  2. Opinie, które publikuję na stronie – otrzymuję poprzez wiadomości prywatne na social mediach (Facebook, Instagram), drogą mailową, w Google Maps oraz poprzez formularze Google. Następnie opinie te są przeze mnie przepisywane na stronę bądź wrzucane w formie zrzutów ekranu i publikowane ręcznie. Mam więc bezpośredni kontakt z osobami, które opinie wystawiają. Dzięki temu mogę mieć pewność, że opinie wystawiły osoby, które realnie korzystały z moich produktów i usług.
  3. Na stronie publikuję tylko wybrane opinie.
  4. Poza publikowanymi przeze mnie ręcznie opiniami – opinię może wystawić Klient samodzielnie na stronie wybranego produktu. Opinię może wystawić jedynie osoba, która realnie dokonała zakupu (co jest potwierdzone złożonym zamówieniem w sklepie, w systemie Woocommerce) i posiada konto na stronie sarasolarek.pl. Opinia przed pojawieniem się na stronie musi zostać przeze mnie zaakceptowana, nie pojawia się z automatu.
  5. Opcja publikowania opinii przez innych użytkowników niż osoby, które skorzystały  moich produktów i usług – została zablokowana. Tylko zalogowani klienci, którzy kupili produkt mogą napisać opinię.
  6. Nikomu nie płacę za wystawianie opinii na temat moich usług oraz produktów. 
  7. Klienci samodzielnie wybierają adres mailowy bądź konto w mediach społecznościowych, z którego wyślą mi opinię.

 

Cofnięcie publikacji opinii

Jeśli chcesz cofnąć publikację swojej opinii na mojej stronie, napisz do mnie i zgłoś to na adres e-mail: kontakt@sarasolarek.pl. Twoje zgłoszenie będzie niezwłocznie rozpatrzone, nie później niż 14 dni, Jeżeli doszło do nieuprawnionego wystawienia opinii w Twoim imieniu, usunę opinię z mojej strony internetowej.

Zgłoszenie naruszeń

Jeśli Twoim zdaniem którakolwiek z opinii jest niewiarygodna lub pozyskana w nieuczciwy sposób – zgłoś to na adres e-mail kontakt@sarasolarek.pl. Rozpatrzę Twoje zgłoszenie w ciągu 14 dni.

Treść tego regulaminu może ulec zmianie z powodu zmiany przepisów, zmian technologicznych czy bądź zmian wewnętrznych w firmie. Nowa wersja publikowana jest niezwłocznie na stronie internetowej sarasolarek.pl/regulamin-publikowania-opinii.

Regulamin obowiązuje od 06.01.2023.