Sara Solarek

Sara Solarek

7 stron internetowych, które przydadzą Ci się na Instagramie

Poznaj 7 wartościowych stron internetowych

Poznaj 7 wartościowych stron internetowych, które przydadzą Ci się nie tylko na Instagramie.

7 stron internetowych

ANSWERTHEPUBLIC.COM

To jest jedna z bardziej genialnych stron internetowych, jakie znam! Pozwala w łatwy sposób sprawdzić, jakie tematy najczęściej wyszukują użytkownicy wyszukiwarki. Co mi to daje? Strona podsuwa ci jak na tacy tematy wpisów blogowych, a także tematy do postów na Instagram, wystarczy w wyszukiwarkę wpisać ogólny temat np. rozwód.

TINY.PL

Dzięki tej stronie internetowej szybki zamienisz link na krótszy. Po co mam to robić? Krótsze linki są łatwiejsze do zapamiętania, a także szybsze do wpisania w wyszukiwarkę. Dzięki temu możesz np. napisać link w poście i mimo, że nie będzie klikany, to użytkownik będzie mógł sobie go szybko i łatwo przepisać.

LINKTR.EE

Dzięki tej stronie umieścisz w swoim biogramie na Instagramie więcej niż tylko jeden link. Już nie musisz decydować czy zamieścić link do swojej strony internetowej, fanpage’a, swojego sklepu, czy do wywiadu, w którym miałaś/eś okazje uczestniczyć. Linkree łączy wszystkie linki w całość i taki połączony link możesz umieścić w swoim biogramie. Twój odbiorca po kliknięciu w link zostanie przekierowany do strony, z której będzie mógł sobie wybrać, gdzie chce przejść dalej.

DIYBOOKCOVERS.COM

Na tej stronie w parę chwil stworzysz szybki mockup dla swojego e-booka, czy innej publikacji. Do wyboru masz różnego rodzaju książki, tablet czy telefon. Dzięki temu Twoje produkty będą wyglądały bardzo profesjonalnie.

3 strony, które powinieneś znać tworząc na Instagramie

NINJALITICS.COM

Na tej stronie dokonasz szybkiej analizy swojego konta na Instagramie. Strona w parę chwil obliczy jaki jest engagement rate na Twoim profilu (jeśli nie wiesz co to jest to koniecznie zajrzyj do tego wpisu „Engagement rate na Instagramie – jak go obliczyć?”). Pokaże także wykres przybywania nowych obserwujących, w tym dzienny przyrost.

TRENDS.GOOGLE.COM/

To narzędzie podobne do Answer The Public. Osoby, które prowadzą bloga powinny być z tą stroną obeznane na tip-top! Google Trends pokazuje zainteresowanie danym tematem przez użytkowników w ujęciu czasowym oraz geograficznym. Dzięki tej stronie możemy sprawdzić, czy dane słowo kluczowe jest coraz częściej, czy coraz rzadziej wpisywane przez użytkowników.

REMOVE.BG/

Jeśli nie masz dostępu do Canvy PRO albo innych programów graficznych – to dzięki tej stronie szybko usuniesz tło ze swojego zdjęcia!

Więcej wpisów:

Real Time Marketing 

Dlaczego tak ważne jest bycie aktywnym na Instagramie?

Udostępnij post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Mogą Cię zainteresować

Instagram Marketing

Jak dodać okładkę do Reels:Rolki?

Jak dodać okładkę do Reels/Rolki?

Czy wiesz, jak dodać okładkę do Reels/Rolki? Jeśli nie, to dowiesz się tego z poniższego artykułu. Dodatkowo powiem Ci, dlaczego tak ważne jest, aby dodawać

Jak stworzyć Reels/Rolkę na Instagram?

Słyszałaś/eś, że dzięki Rolkom można w krótkim czasie dotrzeć do nowych obserwujących, ale nie wiesz, jak je stworzyć? Gwarantuję Ci, że od technicznej strony nie

@marketingprawnikow

Odwiedź mnie na instagramie

Zapisz się na newsletter i otrzymuj co tydzień w piątek darmowe wskazówki jak skutecznie poprowadzić profil na instagramie!

Zapisz się na newsletter i otrzymuj co tydzień w piątek darmowe wskazówki jak skutecznie poprowadzić profil na instagramie!