Picture of Sara Solarek

Sara Solarek

7 stron internetowych, które przydadzą Ci się na Instagramie

Poznaj 7 wartościowych stron internetowych

Poznaj 7 wartościowych stron internetowych, które przydadzą Ci się nie tylko na Instagramie.

7 stron internetowych

ANSWERTHEPUBLIC.COM

To jest jedna z bardziej genialnych stron internetowych, jakie znam! Pozwala w łatwy sposób sprawdzić, jakie tematy najczęściej wyszukują użytkownicy wyszukiwarki. Co mi to daje? Strona podsuwa ci jak na tacy tematy wpisów blogowych, a także tematy do postów na Instagram, wystarczy w wyszukiwarkę wpisać ogólny temat np. rozwód.

TINY.PL

Dzięki tej stronie internetowej szybki zamienisz link na krótszy. Po co mam to robić? Krótsze linki są łatwiejsze do zapamiętania, a także szybsze do wpisania w wyszukiwarkę. Dzięki temu możesz np. napisać link w poście i mimo, że nie będzie klikany, to użytkownik będzie mógł sobie go szybko i łatwo przepisać.

LINKTR.EE

Dzięki tej stronie umieścisz w swoim biogramie na Instagramie więcej niż tylko jeden link. Już nie musisz decydować czy zamieścić link do swojej strony internetowej, fanpage’a, swojego sklepu, czy do wywiadu, w którym miałaś/eś okazje uczestniczyć. Linkree łączy wszystkie linki w całość i taki połączony link możesz umieścić w swoim biogramie. Twój odbiorca po kliknięciu w link zostanie przekierowany do strony, z której będzie mógł sobie wybrać, gdzie chce przejść dalej.

DIYBOOKCOVERS.COM

Na tej stronie w parę chwil stworzysz szybki mockup dla swojego e-booka, czy innej publikacji. Do wyboru masz różnego rodzaju książki, tablet czy telefon. Dzięki temu Twoje produkty będą wyglądały bardzo profesjonalnie.

3 strony, które powinieneś znać tworząc na Instagramie

NINJALITICS.COM

Na tej stronie dokonasz szybkiej analizy swojego konta na Instagramie. Strona w parę chwil obliczy jaki jest engagement rate na Twoim profilu (jeśli nie wiesz co to jest to koniecznie zajrzyj do tego wpisu „Engagement rate na Instagramie – jak go obliczyć?”). Pokaże także wykres przybywania nowych obserwujących, w tym dzienny przyrost.

TRENDS.GOOGLE.COM/

To narzędzie podobne do Answer The Public. Osoby, które prowadzą bloga powinny być z tą stroną obeznane na tip-top! Google Trends pokazuje zainteresowanie danym tematem przez użytkowników w ujęciu czasowym oraz geograficznym. Dzięki tej stronie możemy sprawdzić, czy dane słowo kluczowe jest coraz częściej, czy coraz rzadziej wpisywane przez użytkowników.

REMOVE.BG/

Jeśli nie masz dostępu do Canvy PRO albo innych programów graficznych – to dzięki tej stronie szybko usuniesz tło ze swojego zdjęcia!

Więcej wpisów:

Real Time Marketing 

Dlaczego tak ważne jest bycie aktywnym na Instagramie?

Udostępnij post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować

Instagram Marketing

Biogram biznesowy na Instagramie

Masz już konto biznesowe na Instagramie, ale nie działa ono tak, jak byś tego chciała? Zwróć uwagę na to, że problemem może właśnie Twój biogram.

Instagram w biznesie

Jak wykorzystać Instagram w biznesie?

Jak wykorzystać Instagram w biznesie? – to pytanie zadaję sobie na pewno każdy, kto rozpoczyna swoją przygodę z prowadzeniem firma. Ba! Nawet każdy, kto już

Jak zarabiać na Instagramie?

Jak zarabiać na Instagramie? To pytanie zadaję sobie dużo osób, które marzą o zmianie swojego stylu życia. Wciąż istnieje sporo ludzi, którym się wydaje, że

@sara.solarek

Odwiedź mnie na instagramie