Sara Solarek

Sara Solarek

Nowości na IGTV 2021

To jedna z mniej docenionych form publikacji na Instagramie. Jeszcze o niej nie słyszałaś? Nic straconego – zaraz poznasz wszystkie tajemnice IGTV, a dodatkowo – poznaj nowości na IGTV 2021.

Jak odnaleźć IGTV? – nowości na IGTV 2021

IGTV jest niedoceniane prawdopodobnie dlatego, że jest schowane! Nie pokazuje się użytkownikom na stronie głównej jeśli nie opublikujemy skrótu do video na swoim profilu. Jakiś czas temu trzeba było też naszukać się opcji publikacji filmu na IGTV.

Zauważ jednak, że Instagram nie rezygnuje z tej formy, a wręcz nakłania użytkowników Instagrama do korzystania z niej częściej:

Instagram „zmusił” użytkowników do publikowania live’ów w IGTV. Kiedyś można było obejrzeć live normalnie w relacji – przez 24 h.
➡️ Na IGTV możesz dodać swipe up poniżej 10 tys. obserwujących
➡️ Instagram po aktualizacji umieścił przyciski do publikowania filmu na IGTV w wielu miejscach. Możesz publikować nawet z poziomu statystyk!
➡️ Jakiś czas temu weszła opcja automatycznego generowania napisów do wideo
➡️ A teraz możesz kupować produkty bezpośrednio na IGTV – to NAJWIĘKSZA Z NOWOŚCI NA INSTAGRAMTV 😳

Nowości na IGTV 2021

Kilka szybkich informacji:

🔵Na IGTV możesz opublikować wideo trwające 1-15 min (jeśli publikujesz z poziomu telefonu) albo nawet do 60 min. jeśli publikujesz z poziomu komputera.
🔵Rozmiar 1080×1920 (możesz tez poziomo)
🔵Do wideo na IGTV możesz wgrać własną okładkę

Przeczytaj także o innych nowościach na Instagramie:

Udostępnij post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować

Instagram Marketing

Biogram biznesowy na Instagramie

Masz już konto biznesowe na Instagramie, ale nie działa ono tak, jak byś tego chciała? Zwróć uwagę na to, że problemem może właśnie Twój biogram.

Instagram w biznesie

Jak wykorzystać Instagram w biznesie?

Jak wykorzystać Instagram w biznesie? – to pytanie zadaję sobie na pewno każdy, kto rozpoczyna swoją przygodę z prowadzeniem firma. Ba! Nawet każdy, kto już

Jak zarabiać na Instagramie?

Jak zarabiać na Instagramie? To pytanie zadaję sobie dużo osób, które marzą o zmianie swojego stylu życia. Wciąż istnieje sporo ludzi, którym się wydaje, że

@sara.solarek

Odwiedź mnie na instagramie