Sara Solarek

Sara Solarek

Hashtagi w stories – czy jest sens dodawać?

hashtagi w stories

Czy jest sens dodawać hashtagi na stories? Szczerze mówiąc aktualnie nie spełniają prawie żadnej funkcji, chyba że chcesz odesłać odbiorców do zbioru konkretnych zdjęć/ postów.

Hashtagi na stories

Pod koniec 2020 Instagram wyłączył zbiór stories, które wyświetlały się na stronie danego hashtaga. A to dzięki hashtagom można było poszerzyć zasięg danej relacji. Stories oznaczone danym hashtagiem mogły wyświetlić się właśnie w tej wspólnej relacji i tym samym dotrzeć do osób, które nas nie obserwowały.

Oznaczenie lokalizacji na stories

Podobnie stało się z oznaczaniem lokalizacji na stories. Wchodząc w daną lokalizację, tam również nie wyświetla się stories oznaczone danym miejscem.

Wyświetlanie stories w eksploruj

Instagram zrezygnował takze z wyświetlania stories w sekcji eksploruj. Jeśli wejdzie się w eksploruj, to znajdzie się tam zdęcia, grafiki, video z InstagramTv czy Reels, ale nie nagrania stories.

Brakuje Wam tych opcji? Czy nie zauważyliście, że już ich nie ma?

Ja przyznam szczerze, że mi mega brakuje stories na stronie danej lokalizacji, bo dzięki nim mogłam podglądać co dzieje się w danym miejscu fajnego i jaka jest pogoda.

Przeczytaj także:

Instagram – jak przygotować się do live’a?

Instagram – jak pokonać strach przed livem? 

Udostępnij post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on pinterest

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Mogą Cię zainteresować

Instagram Marketing

Jak dodać okładkę do Reels:Rolki?

Jak dodać okładkę do Reels/Rolki?

Czy wiesz, jak dodać okładkę do Reels/Rolki? Jeśli nie, to dowiesz się tego z poniższego artykułu. Dodatkowo powiem Ci, dlaczego tak ważne jest, aby dodawać

Jak stworzyć Reels/Rolkę na Instagram?

Słyszałaś/eś, że dzięki Rolkom można w krótkim czasie dotrzeć do nowych obserwujących, ale nie wiesz, jak je stworzyć? Gwarantuję Ci, że od technicznej strony nie

@marketingprawnikow

Odwiedź mnie na instagramie

Zapisz się na newsletter i otrzymuj co tydzień w piątek darmowe wskazówki jak skutecznie poprowadzić profil na instagramie!

Zapisz się na newsletter i otrzymuj co tydzień w piątek darmowe wskazówki jak skutecznie poprowadzić profil na instagramie!