Sara Solarek

Sara Solarek

Hashtagi w stories – czy jest sens dodawać?

hashtagi w stories

Czy jest sens dodawać hashtagi na stories? Szczerze mówiąc aktualnie nie spełniają prawie żadnej funkcji, chyba że chcesz odesłać odbiorców do zbioru konkretnych zdjęć/ postów.

Hashtagi na stories

Pod koniec 2020 Instagram wyłączył zbiór stories, które wyświetlały się na stronie danego hashtaga. A to dzięki hashtagom można było poszerzyć zasięg danej relacji. Stories oznaczone danym hashtagiem mogły wyświetlić się właśnie w tej wspólnej relacji i tym samym dotrzeć do osób, które nas nie obserwowały.

Oznaczenie lokalizacji na stories

Podobnie stało się z oznaczaniem lokalizacji na stories. Wchodząc w daną lokalizację, tam również nie wyświetla się stories oznaczone danym miejscem.

Wyświetlanie stories w eksploruj

Instagram zrezygnował takze z wyświetlania stories w sekcji eksploruj. Jeśli wejdzie się w eksploruj, to znajdzie się tam zdęcia, grafiki, video z InstagramTv czy Reels, ale nie nagrania stories.

Brakuje Wam tych opcji? Czy nie zauważyliście, że już ich nie ma?

Ja przyznam szczerze, że mi mega brakuje stories na stronie danej lokalizacji, bo dzięki nim mogłam podglądać co dzieje się w danym miejscu fajnego i jaka jest pogoda.

Przeczytaj także:

Instagram – jak przygotować się do live’a?

Instagram – jak pokonać strach przed livem? 

Udostępnij post

2 odpowiedzi

  1. No mi też tego brakuje. 🙁 Wiele osób robi tylko story z jakiegoś miejsca/wydarzenia oznaczając je hasztagiem i można było do tego nawiązać.

    Dzięki za ten wpis, bo dowiedziałem się, że już nie ma sensu dodawać hasztagów w story. No chyba, że zrobimy ze storek jakiegoś realsa, to wtedy chociaż my możemy do kogoś trafić. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować

Instagram Marketing

Biogram biznesowy na Instagramie

Masz już konto biznesowe na Instagramie, ale nie działa ono tak, jak byś tego chciała? Zwróć uwagę na to, że problemem może właśnie Twój biogram.

Instagram w biznesie

Jak wykorzystać Instagram w biznesie?

Jak wykorzystać Instagram w biznesie? – to pytanie zadaję sobie na pewno każdy, kto rozpoczyna swoją przygodę z prowadzeniem firma. Ba! Nawet każdy, kto już

Jak zarabiać na Instagramie?

Jak zarabiać na Instagramie? To pytanie zadaję sobie dużo osób, które marzą o zmianie swojego stylu życia. Wciąż istnieje sporo ludzi, którym się wydaje, że

@sara.solarek

Odwiedź mnie na instagramie