Sara Solarek

Sara Solarek

Hashtagi w stories – czy jest sens dodawać?

hashtagi w stories

Czy jest sens dodawać hashtagi na stories? Szczerze mówiąc aktualnie nie spełniają prawie żadnej funkcji, chyba że chcesz odesłać odbiorców do zbioru konkretnych zdjęć/ postów.

Hashtagi na stories

Pod koniec 2020 Instagram wyłączył zbiór stories, które wyświetlały się na stronie danego hashtaga. A to dzięki hashtagom można było poszerzyć zasięg danej relacji. Stories oznaczone danym hashtagiem mogły wyświetlić się właśnie w tej wspólnej relacji i tym samym dotrzeć do osób, które nas nie obserwowały.

Oznaczenie lokalizacji na stories

Podobnie stało się z oznaczaniem lokalizacji na stories. Wchodząc w daną lokalizację, tam również nie wyświetla się stories oznaczone danym miejscem.

Wyświetlanie stories w eksploruj

Instagram zrezygnował takze z wyświetlania stories w sekcji eksploruj. Jeśli wejdzie się w eksploruj, to znajdzie się tam zdęcia, grafiki, video z InstagramTv czy Reels, ale nie nagrania stories.

Brakuje Wam tych opcji? Czy nie zauważyliście, że już ich nie ma?

Ja przyznam szczerze, że mi mega brakuje stories na stronie danej lokalizacji, bo dzięki nim mogłam podglądać co dzieje się w danym miejscu fajnego i jaka jest pogoda.

Przeczytaj także:

Instagram – jak przygotować się do live’a?

Instagram – jak pokonać strach przed livem? 

Udostępnij post

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować

Instagram Marketing

Jak krok po kroku zorganizować bezpłatny webinar

Jak krok po kroku zorganizować bezpłatny webinar?

Postanowiłaś już wykorzystać swoją wiedzę i zorganizować webinar. Pozostało Ci tylko znaleźć platformę do webinaru? Mam dla Ciebie wskazówkę jak łatwo zorganizować bezpłatny webinar! Dodatkowo

Jak przygotować się do webinaru?

Podjęłaś już decyzję o przeprowadzeniu webinaru, ostateczna data zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie wiesz od czego zacząć swoje przygotowania? Nie przejmuj się! To

Dlaczego warto organizować webinar w 2023

Dlaczego warto organizować webinary w 2023?

Zastanawiasz się, czy warto organizować webinary? Nawet nie masz nad czym się zastanawiać! To świetny sposób na przekazywanie swojej wiedzy odbiorcom. A właściwie dlaczego warto

@sara.solarek

Odwiedź mnie na instagramie