Sara Solarek

Sara Solarek

Threads

Threads

Instagram nie zwalnia z publikowaniem nowości. Ostatnio na Instagramie zalała nas duża ilość informacji na temat nowej aplikacji. Jest ona powiązana bezpośrednio z Instagramem. Jej głównym celem jest udostępnianie wiadomości tekstowych, zdjęć czy krótkich filmików. To nowość, która do tej pory wywołała największe emocje. Trochę jest to również spowodowane tym, że jest podobna do Twittera. Już na ten moment aplikacja ma kilkadziesiąt milion pobrań, a warto tutaj zaznaczyć, że nie jest dostępna w Unii Europejskiej. Jak korzystać z Threads?

Jak korzystać z Threads?

Aby zalogować się do Threads – musisz najpierw pobrać aplikację. Następnie wystarczy, że do aplikacji zalogujesz się za pomocą swoich danych do logowania do Instagrama. Aplikacje są ze sobą połączone, więc nie musisz posiadać następnego konta. Co ważne – w tym momencie z Threads możesz korzystać jedynie za pomocą aplikacja. Działa ona zarówno na IOS, jak i na Androidzie. W tym momencie brakuje informacji na temat tego kiedy będziemy mogli korzystać z Threads na komputerze.

Na aplikacji możesz publikować wpisy, które mają maksymalnie 500 znaków i mogą zawierać linki. Możesz opublikować również zdjęcia i filmy wideo nie dłuższe niż 5 minut.

Podobnie jak w przypadku Instagrama możesz obserwować znajomych oraz twórców.

Threads możesz używać w ten sam sposób jak Instagrama. Możesz kontrolować, kto może oznaczyć Cię we wpisach lub odpowiadać na Twoje treści. Możesz przestać obserwować, blokować, ograniczać lub zgłaszać profil. Po zablokowaniu konta nie będzie on mógł oglądać Twojej aktywności.

Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych produktów, poważnie traktujemy bezpieczeństwo i będziemy egzekwować Wytyczne społeczności Instagramu dotyczące treści i interakcji w aplikacji.

Threads – aplikacja Instagrama

Podobnie jak w przypadku Instagrama Twoje konto na Threads może być publiczne lub prywatne. Jeśli masz publiczny, to Twoje posty będą dostępne również z innych aplikacji. Jeśli masz profil prywatny, możesz zatwierdzać użytkowników, którzy chcą Cię obserwować i oglądać publikowane przez Ciebie treści.

Jak usunąć konto na Threads?

Mega ważna kwestia! Musisz wiedzieć, że jeżeli już będziesz mogła korzystać z Threads, to jeśli pobierzesz konto i zalogujesz się, to możesz je później jedynie dezaktywować. Na ten moment nie jest możliwe usunięcie swojego konta z Threads. Czy to się zmieni? Czas pokaże 🙂

Threads – nowość na Instagramie

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na Instagramie? Czujesz się zagubiona i nie wiesz, co jest czym? Mam na to rozwiązanie. Dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z nowościami na Instagramie, założyłam grupę, na której informuję o wszystkich nowościach, opisuje je i pokazuje jak z nich korzystać. Koniecznie dołącz do mojej grupy! Zeskanuj poniższy kod QR albo kliknij tutaj.

Jak utworzyć grupę na Instagramie?

Źródło: about.instagram.com

Przeczytaj więcej na temat nowości na Instagramie na moim blogu:

Udostępnij post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować

Instagram Marketing

Biogram biznesowy na Instagramie

Masz już konto biznesowe na Instagramie, ale nie działa ono tak, jak byś tego chciała? Zwróć uwagę na to, że problemem może właśnie Twój biogram.

Instagram w biznesie

Jak wykorzystać Instagram w biznesie?

Jak wykorzystać Instagram w biznesie? – to pytanie zadaję sobie na pewno każdy, kto rozpoczyna swoją przygodę z prowadzeniem firma. Ba! Nawet każdy, kto już

Jak zarabiać na Instagramie?

Jak zarabiać na Instagramie? To pytanie zadaję sobie dużo osób, które marzą o zmianie swojego stylu życia. Wciąż istnieje sporo ludzi, którym się wydaje, że

@sara.solarek

Odwiedź mnie na instagramie