Sara Solarek

Sara Solarek

Jak napisać skuteczny biogram na Instagramie?

Jak napisać skuteczny biogram na Instagramie

Dobrze uzupełniony biogram to taka idealna baza pod rozwój Twojego konta na Instagramie, a tym samym na zyskanie wartościowego Klienta. Twoje bio decyduje o tym, czy kogoś zaciekawisz i pozostanie z Tobą na dłużej… Jeśli Twój potencjalny Klient nie wie, że np. zajmujesz się prawem rodzinnym to jak ma skorzystać z Twoich usług?

Co powinno się znaleźć się w Twoim biogramie na Instagramie?

  • napisz kim jesteś,
  • opisz czym się zajmujesz czyli Twoją usługę,
  • poinformuj, jaki problem rozwiązujesz,
  • nie zapomnij o CTA – wezwaniu do działania – zachęceniu do kliknięcia na Twoją stronę internetową albo do pobrania Twojego e-booka. Kieruj odbiorców tam, gdzie chcesz pozyskać Klienta.

Dobrze uzupełniony biogram to taka idealna baza pod rozwój Twojego konta na Instagramie, a tym samym na zyskanie wartościowego Klienta.

Jak to działa w praktyce – dobry biogram na instagramie

Przypadkowo trafiam na Twoje zdjęcie, które mi się spodoba. Opis także wydaje się ciekawy, więc myślę sobie „Ok! Może warto Cię obserwować?” Klikam więc w Twoje zdjęcie profilowe, a tam… nic. Wiem, że masz na imię np. Kasia, ale nie wiem co robisz, czy coś oferujesz, ani jak mi możesz pomóc. Gdy na profilu nie ma nazwiska to nawet jeśli byłabym zdeterminowana to i tak nie znajdę Cię w Google.

Czy z Twojego bio dowiem się kim jesteś, o czym jest Twój profil i w czym możesz mi pomóc?

 

Dowiedź się więcej o Instagramie:

Czy hashtag w bio, to dobry pomysł?

7 rzeczy, których prawdopodobnie nie wiesz o Instagramie

 

 

 

Udostępnij post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Mogą Cię zainteresować

Instagram Marketing

Jak dodać okładkę do Reels:Rolki?

Jak dodać okładkę do Reels/Rolki?

Czy wiesz, jak dodać okładkę do Reels/Rolki? Jeśli nie, to dowiesz się tego z poniższego artykułu. Dodatkowo powiem Ci, dlaczego tak ważne jest, aby dodawać

Jak stworzyć Reels/Rolkę na Instagram?

Słyszałaś/eś, że dzięki Rolkom można w krótkim czasie dotrzeć do nowych obserwujących, ale nie wiesz, jak je stworzyć? Gwarantuję Ci, że od technicznej strony nie

@marketingprawnikow

Odwiedź mnie na instagramie

Zapisz się na newsletter i otrzymuj co tydzień w piątek darmowe wskazówki jak skutecznie poprowadzić profil na instagramie!

Zapisz się na newsletter i otrzymuj co tydzień w piątek darmowe wskazówki jak skutecznie poprowadzić profil na instagramie!