Sara Solarek

Sara Solarek

Jak napisać skuteczny biogram na Instagramie?

Jak napisać skuteczny biogram na Instagramie

Dobrze uzupełniony biogram to taka idealna baza pod rozwój Twojego konta na Instagramie, a tym samym na zyskanie wartościowego Klienta. Twoje bio decyduje o tym, czy kogoś zaciekawisz i pozostanie z Tobą na dłużej… Jeśli Twój potencjalny Klient nie wie, że np. zajmujesz się prawem rodzinnym to jak ma skorzystać z Twoich usług?

Co powinno się znaleźć się w Twoim biogramie na Instagramie?

  • napisz kim jesteś,
  • opisz czym się zajmujesz czyli Twoją usługę,
  • poinformuj, jaki problem rozwiązujesz,
  • nie zapomnij o CTA – wezwaniu do działania – zachęceniu do kliknięcia na Twoją stronę internetową albo do pobrania Twojego e-booka. Kieruj odbiorców tam, gdzie chcesz pozyskać Klienta.

Dobrze uzupełniony biogram to taka idealna baza pod rozwój Twojego konta na Instagramie, a tym samym na zyskanie wartościowego Klienta.

Jak to działa w praktyce – dobry biogram na instagramie

Przypadkowo trafiam na Twoje zdjęcie, które mi się spodoba. Opis także wydaje się ciekawy, więc myślę sobie „Ok! Może warto Cię obserwować?” Klikam więc w Twoje zdjęcie profilowe, a tam… nic. Wiem, że masz na imię np. Kasia, ale nie wiem co robisz, czy coś oferujesz, ani jak mi możesz pomóc. Gdy na profilu nie ma nazwiska to nawet jeśli byłabym zdeterminowana to i tak nie znajdę Cię w Google.

Czy z Twojego bio dowiem się kim jesteś, o czym jest Twój profil i w czym możesz mi pomóc?

 

Dowiedź się więcej o Instagramie:

Czy hashtag w bio, to dobry pomysł?

7 rzeczy, których prawdopodobnie nie wiesz o Instagramie

 

 

 

Udostępnij post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować

Instagram Marketing

Aplikacja do automatycznych napisów

Aplikacja do automatycznych napisów

Tworzenie napisów na rolkach czy stories stało się bardzo popularne. Wcale temu się nie dziwię, bo coraz więcej użytkowników Instagrama czy innych platform społecznościowych, ogląda

Threads

Threads

Instagram nie zwalnia z publikowaniem nowości. Ostatnio na Instagramie zalała nas duża ilość informacji na temat nowej aplikacji. Jest ona powiązana bezpośrednio z Instagramem. Jej

@sara.solarek

Odwiedź mnie na instagramie