Sara Solarek

Sara Solarek

Aplikacje do tworzenia wideo

aplikacje do tworzenia wideo

Aplikacje do tworzenia wideo – 8 przydatnych aplikacji do obróbki i tworzenia wideo. Im ciekawsze i bardziej kreatywnie zrobione stories, tym więcej wyświetleń. Narzędzia Instagrama są dość ograniczone (szczególnie jeśli nie wszyscy mają Reels tj. rolki), dlatego warto się wspomagać innymi aplikacjami

Aplikacje do tworzenia wideo:

1. InShot

W tej aplikacji między innymi połączysz różne filmiki, potniesz, nałożysz filtry, zmienisz tempo, dodasz naklejki, muzykę, a także nagrasz „lektora” do swoich materiałów wideo.

2.Videoleap

Ta aplikacja jest podobna do Inshit, ale ma trochę więcej zaawansowanych opcji, dzięki którym możesz z łatwością przyciemnić początek i koniec video bez dodawania osobnych klatek.

3. CapCut

Kolejna aplikacja podobna do Inshota, ale dodatkowo łatwo stworzysz w niej np. filmiki na które nałożysz listę zadań.

4. StopMotion

W tej aplikacji nagrasz wideo składające się z kilkunastu zdjęć, które razem tworzą logiczną historię. Pamiętasz jak kiedyś rysowało się taką historię na rogu zeszyt, a później kartkując zeszyt – rysunki wyglądały jak spójna animacja? To właśnie taki efekt osiągniesz w tej aplikacji.

5. Motionleap

Kiedyś ta aplikacja nazywała się Pixaloop. Ttutaj dodasz do swoich zdjęć ruchome efekty np. dymek do kawy czy latające ptaki na niebie. W ten sposób stworzysz ze zdjęcia krótki filmik/animację.

6. Storybeat

W tej aplikacji z łatwością dodasz muzykę do swoich relacji.

7. Canva

Nie byłabym sobą gdybym nie wspomniała o Canvie! W niej także stworzysz ciekawe wideo i dodasz do niego muzykę. Gotowe szablony możesz zmieniać pod kolory swojej marki.

8. HypeType

Aplikacja ta umożliwia dodawanie różnego rodzaju efektów testowych na filmiku. Na przykład podczas odtwarzania wideo pojawi się na nim tekst/cytat w określonym momencie.

Aplikacje do tworzenia wideo – dzięki nim Twoje Stories będzie ciekawsze i chętniej oglądane.

Przeczytaj również inne wpisy, które pomogą Ci rozwinąć Twój profil na Instagramie:

Instagram – jak czytać statystyki postów? 

Jak ułatwić sobie wyszukiwanie hashtagów? 

Udostępnij post

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Mogą Cię zainteresować

Instagram Marketing

Jak odzyskać konto na Instagramie

Jak odzyskać konto na Instagramie?

W ostatnim czasie wzrosła ilość awarii Instagrama, na pewno zauważyłaś to poruszenie w listopadzie 2022, gdy nagle użytkownicy zaczęli tracić obserwujących. Ale działy się również

Jak działa algorytm Instagrama

Jak działa algorytm na Instagramie?

Zapewne jeżeli jesteś stałym użytkownikiem Instagrama, słowo „algorytm” obiło Ci się o uszy już wiele razy. W końcu wszyscy dookoła powtarzają jak bardzo ten algorytm

@sara.solarek

Odwiedź mnie na instagramie