Picture of Sara Solarek

Sara Solarek

9 przydatnych aplikacji pomagających tworzyć na Instagramie

aplikacje do tworzenia na Instagramie

Aplikacje do tworzenia pięknych insta stories, postów i innych rzeczy na Instagramie. Sprawdź co ci pomoże tworzyć piękne treści na Instagram.

Aplikacje do tworzenia insta stories

Unfold – duży wybór szablonów umożliwia tworzenie interesujących insta stories.

Mojo – Podobnie jak Unfold – oferuje duży wybór ciekawych szablonów do tworzenia relacji, które przykują uwagę nie jednego widza.

Aplikacje do tworzenia i edycji postów na Instagramie

Snapseed – to bardzo prosta w obsłudze aplikacja, która umożliwia edycje zdjęć na profesjonalnym poziomie. Dzięki niej możemy usunąć ze zdjęcia zbędne elementy i poprawić jakość naszych zdjęć.

Lightroom – aplikacja, bez której trudno sobie wyobrazić obróbkę zdjęć na telefonie. Lightroom w darmowej wersji mobilnej robi cudna ze zdjęciami. Nie tylko umożliwia nałożenie na zdjęcia filtrów/presetów, czy poprawę kontrastów, ale także prawie dowolną modyfikację kolorów.

Canva – najbardziej oczywista wielozadaniowa aplikacja, której nie mogło zabraknąć w zestawieniu. Można z niej korzystać zarówno w wersji mobilnej, jak i na komputer.

Canva pomoże Ci m.in.

  • przygotować ciekawe grafiki do postów, w tym insta karuzele,
  • Stworzyć ciekawe relacje oraz ikonki do wyróżnionych relacji
  • Złożyć samodzielnie ładnego e-booka

Aplikacje do tworzenia i edycji video na Instagramie

CutStory – aplikacja, która w parę sekund potnie nagrane przez Ciebie wideo na 15-sekudnowe filmiki, w sam raz do opublikowania na Insta stories.

Boosted – aplikacja, która pozwala na stworzenie wyjątkowego wideo (zarówno na stories, jak i video-post). Zawiera szeroki wachlarz szablonów, a także możliwość wyboru odpowiedniego rozmiaru.

Clipomatic – aplilacja co prawda płatna, ale na szczęście nie za miliony. Umożliwia automatyczne dodawanie napisów do nagranych wideo. Ja osobiście do stories dodaje napisy ręcznie, jednak do dłuższych filmików np. na IGTV Clipomatic naprawdę się przydaje.

Alplikacja do planowania postów

Planoly – pozwala w wygodny sposób planować posty oraz relacje na Instagram. Przydaje się zarówno do obmyślania treści, jak i do zaprojektowania spójności siatki. Przy okazji może służyć do zapisania ulubionych hashtagów.

Dowiedź się więcej o Instagramie:

Jak często publikować na Instagramie?

Dlaczego tak ważne jest bycie aktywnym na Instagramie?

Udostępnij post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować

Instagram Marketing

Biogram biznesowy na Instagramie

Masz już konto biznesowe na Instagramie, ale nie działa ono tak, jak byś tego chciała? Zwróć uwagę na to, że problemem może właśnie Twój biogram.

Instagram w biznesie

Jak wykorzystać Instagram w biznesie?

Jak wykorzystać Instagram w biznesie? – to pytanie zadaję sobie na pewno każdy, kto rozpoczyna swoją przygodę z prowadzeniem firma. Ba! Nawet każdy, kto już

Jak zarabiać na Instagramie?

Jak zarabiać na Instagramie? To pytanie zadaję sobie dużo osób, które marzą o zmianie swojego stylu życia. Wciąż istnieje sporo ludzi, którym się wydaje, że

@sara.solarek

Odwiedź mnie na instagramie