Sara Solarek

Sara Solarek

8 najlepszych banków zdjęć

Banki zdjęć

Banki zdjęć – dobrej jakości zdjęcie, to jeden z czynników, który sprawia, że odbiorcy zwracają większą uwagę na Twoje publikacje, chętniej się angażują i zatrzymują się na Twoim profilu na dłużej.

Zdjęcia z banków możesz wykorzystać do stworzenia ciekawych postów na Instagramie.

Banki zdjęć

  1. Freepik.com
  2. Pexels.com
  3. Pxhere.com/pl
  4. Unplash.com
  5. Picjumbo.com
  6. Stocksnap.io
  7. Kaboompics.com
  8. Reshot.com

Nie zawsze jesteśmy w stanie samodzielnie wykonać zdjęcie, które będzie pasowało do tematyki naszej publikacji. Właśnie dlatego zachęcam do wypróbowania tematycznych fotografii z powyższych banków.

Uważaj jednak na zdjęcia, na których znajdują się LUDZIE! Po pierwsze może to niekorzystnie wpłynąć na budowanie przez Ciebie marki osobistej, po drugie nie masz pewności, że osoba, która znajduje się na zdjęciu – wyraziła zgodę na rozpowszechnianie jej wizerunku.

Przeczytaj również inne wpisy na blogu i rozwiń swój profil na Instagramie:

Udostępnij post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować

Instagram Marketing

infografika w Canvie

Czytelna infografika – jak ją stworzyć w Canvie?

Czytelna infografika w Canvie. Infografika to grafika informacyjna. Przy jej pomocy możesz w czytelny sposób przedstawić najważniejsze elementy wiedzy. Infografika może uzupełniać Twój artykuł, być jego

Planowanie stories na Instagramie

Planowanie stories na Instagramie – nowość!

W dzisiejszym artykule pokażę Ci, gdzie bezpłatnie zaplanujesz automatyczną publikację stories na IG! Wcześniej planowanie stories na Instagramie było niemożliwe, aż do dzisiaj. Planowanie stories

10 najczęstszych błędów w instakaruzelach

10 najczęstszych błędów w instakaruzelach

10 najczęstszych błędów w instakaruzelach – sprawdź czy nie popełniasz tych błędów. 1. W ogóle nie robisz instakaruzel Instakaruzele, to jeden z najbardziej angażujących formatów

@marketingprawnikow

Odwiedź mnie na instagramie

Zapisz się na newsletter i otrzymuj co tydzień w piątek darmowe wskazówki jak skutecznie poprowadzić profil na instagramie!

Zapisz się na newsletter i otrzymuj co tydzień w piątek darmowe wskazówki jak skutecznie poprowadzić profil na instagramie!