Sklep

INSTAGRAM, CANVA, KONSULTACJE, SZKOLENIA, E-BOOKI, KURSY

Nie wiesz jak pozyskać wartościowych obserwujących na Instagramie, zdobyć klientów, dotrzeć do grupy docelowej? A może tak, jak ja chcesz zostać specjalistą od Instagram Marketingu?
Zajrzyj poniżej do mojego sklepu!

Konsultacje 1:1

Potrzebujesz pomocy indywidualnej, bo Twoje konto na Instagramie stoi w miejscu albo nie pozyskuje klientów? Albo potrzebujesz audytu swoich dotychczasowych działań? W takim razie konsultacje 1:1 są dla Ciebie!

Zorganizuj dochodowy webinar!

Otrzymaj dostęp do wyjątkowego kursu online, na którym nauczysz się, jak krok po kroku zorganizować swój webinar i dobrze na nim zarobić. Nie wkładając w niego dużych pieniędzy, czy ogromnej ilości czasu.
Dowiesz się, jak zorganizować webinar od strony technicznej, merytorycznej i strategicznej. Poznasz sposób na udaną sprzedaż na webinarze

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Na szkoleniu 1:1 uczę Cię jak samodzielnie opanować Instagram. Edukuję Cię, pokazuję dobre praktyki i możliwości. Po szkoleniu działasz bez mojej pomocy. Szkolenie trwa 3h.

Na mentoringu 1:1 wspólnie rozwijamy Twój profil. Opracowujemy strategię dopasowaną do Twoich potrzeb, a ja na bieżąco monitoruję i koryguję Twoje działania. Tam, gdzie widzę potrzebę – edukuję Cię i uzupełniam braki w wiedzy. Prowadzę Cię za rękę. Mentoring składa się z 4-6 spotkań po 1h (łącznie 4-6h).

Wszystkie ceny podane na sklepie zawierają podatek VAT. W zależności od produktu od 5% albo 23%. By otrzymać fakturę zaznacz, że jej potrzebujesz podczas składania zamówienia i uzupełnij dane swojej firmy. Faktura zostanie wysłana automatycznie po opłaceniu zamówienia.

Spotkajmy się w Warszawie 🥳

Warsztaty – Biznes krok po kroku
✅ Warsztaty –  Stwórz produkt cyfrowy w Canvie
✅ Warsztaty – Planowanie contentu na 30 dni

Masz rzadką okazję spotkać się ze mną na żywo i pod moim czujnym okiem rozwiń swój biznes online. Wybierz jeden z warsztatów albo skorzystaj z całego pakietu 🔥

👉 Naucz się tworzyć e-booki i kursy online, które angażują i przyciągają klientów.

👉 Dowiedz się, jak planować i tworzyć treści na Instagramie, które odpowiadają na potrzeby Twojej grupy docelowej.

👉 Zbuduj dochodowy biznes online od podstaw – od wyboru niszy po strategie marketingowe.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie w lipcu w Warszawie 🚀

-20 % na wszystkie kursy!

użyj kodu: HAPPYDAY

Instagram dla biznesu
✅ Content, który sprzedaje
✅ Stwórz produkt cyfrowy w Canvie
✅ Zorganizuj dochodowy webinar

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Promocja trwa do 31.06.2024 do godz. 23.59