Chcesz zostać specjalistą od Instagram Marketingu?

Chcesz zarabiać, obsługując konta na Instagramie innych osób albo dzieląc się wiedzą o Instagramie?

A może marzysz, by zostać Wirtualną Asystentką z obszerną wiedzą bądź zwyczajnie chcesz się przebranżowić?

W takim razie zapisz się na listę zainteresowanych IV edycją programu mentoringowego Instagram Specialist MasterclassZostań specjalistą od Instagram Marketingu„, a jako pierwsza dowiesz się o starcie edycji i otrzymasz najniższą cenę.

Zapis do niczego Cię nie zobowiązuje 🙂

solarek sara instagram konsultacje

Fot. Justyna Kocur-Czarny

Po programie będziesz umiała zarabiać na wiedzy o Instagramie, będziesz wiedzieć jak pozyskiwać klientów, jak przeprowadzać konsultacje, jak robić audyty, a także jak skutecznie obsługiwać Instagramy klientów!

Ten program jest dla Ciebie jeśli:

Wystarczy, że choć jeden punkt jest o Tobie, by zapisać się na listę zainteresowanych 🙂 

W programie nauczysz się między innymi:

Po programie otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności

Kim jestem i dlaczego warto się ode mnie uczyć?

Nazywam się Sara Solarek. Od pięciu lat prowadzę z mężem 7-osobową agencję marketingową Marketing Prawników.

Nasza agencja działa od samego początku organicznie właśnie dzięki Instagramowi! Bo to tutaj w dużej mierze pozyskujemy klientów. 

Poza tym zarabiam na wiedzy o Instagramie: wydałam 3 ebooki na temat Instagrama, regularnie prowadzę szkolenia i konsultacje. W trzech edycjach wzięło udział łącznie prawie 100 osób.

Z samych konsultacji i programów mentoringowych o Instagramie osiągam 10-13 tys. zł przychodu miesięcznie, prowadząc około 5 konsultacji tygodniowo. Z kampanii sprzedażowych moje przychody sięgają nawet do 73 tys. zł.

Co mnie wyróżnia? Działam strategicznie. Nie dostaniesz ode mnie wyświechtanych porad, tylko konkrety, z których dowiesz się jak przygotować swój profil, co, kiedy i w jakim formacie publikować oraz jak budować zaangażowanie, żeby zdobywać klientów. A także poznasz całą wiedzę poza Instragramową, która pozwoli Ci realnie zarabiać. 

Jestem praktykiem. Na Instagramie działam już od ponad 10 lat.  Prowadziłam kilkanaście kont na Instagramie dla klientów, a także konto: lifestylowe, podróżnicze, parentingowe, flatlayowe, o tematyce Bullet Journal. Znam więc różne oblicza tej platformy. Na profilu, na którym uczę Instagrama zgromadziłam zaangażowaną społeczność 17 tysięcy osób.

Opinie o mentoringu

Co jeszcze o mnie mówią

Administrator Danych Osobowych: Sara Solarek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą MARKETING SUKCESU Sara Solarek NIP: 5311701902, REGON: 380564403

Sara Solarek 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności