Jak pracować mądrze, a nie dużo i zbudować stabilny biznes online!💥🔥

Zapisz się na bezpłatny webinar i poznaj moją skuteczną strategię działania, która przynosi mi do 80 tys. zł przychodu miesięcznie jako specjalistka od marketingu oraz Canvy i pozwala żyć tak, jak chcę — na Teneryfie 🙂  Pokażę Ci jak pracować mądrze, a nie dużo. Nie powiem Ci, że biznes online jest łatwy, ale powiem Ci, jakie narzędzia wykorzystać, by przynosił pieniądze.

Odbierz nagranie za jedyne 49 zł 👇 

Fot. Justyna Kocur-Czarny

Z nagrania dowiesz się:

➡️ jak zarabiać tyle ile chcesz przy pomocy Instagrama
➡️ od czego w ogóle zacząć
➡️ moje case study – na czym zarabiam jako specjalista od Instagram marketingu (moja strategia, której używam!)
➡️ jak zarabiać stabilnie i mieć stałe przychody, a nie tylko jednorazowe

Kim jestem i dlaczego warto się ode mnie uczyć?

Nazywam się Sara Solarek. Od czterech lat prowadzę z mężem 7-osobową agencję marketingową Marketing Prawników.

Nasza agencja działa od samego początku organicznie właśnie dzięki Instagramowi! Bo to tutaj w dużej mierze pozyskujemy klientów na nasze usługi. Agencja generuje ponad 500 000 zł rocznie.

Prócz usług marketingu prawniczego, zarabiam na wiedzy o Instagramie: wydałam 3 ebooki na temat Instagrama, regularnie prowadzę szkolenia i konsultacje, sprzedaję produkty cyfrowe.

Z samych konsultacji, programów mentoringowych i swoich kursów online osiągam 30- 80 tys. zł przychodu miesięcznie.

Jestem praktykiem. Na Instagramie działam już od ponad 10 lat.  Prowadziłam kilkanaście kont na Instagramie dla klientów, a także konto: lifestylowe, podróżnicze, parentingowe, flatlayowe, o tematyce Bullet Journal i sklep z biżuterią. Znam więc różne oblicza tej platformy. Na profilu, na którym uczę Instagrama zgromadziłam zaangażowaną społeczność ponad 20 tysięcy osób.