Cześć! Tu Sara Solarek.

Ze mną pozyskasz klientów na swoje produkty i usługi przy pomocy Instagrama. Ta aplikacja nie ma przede mną żadnych tajemnic!

Jak mogę Ci pomóc?

Instagram - konsultacje 1:1

Potrzebujesz pomocy indywidualnej, bo Twoje konto na Instagramie stoi w miejscu albo nie pozyskuje klientów? W takim razie konsultacje 1:1 są dla Ciebie!

E-booki o Instagramie

Chciałabyś od A do Z poznać Instagram, dowiedzieć się jak działa, co publikować, jak działa algorytm, jak rozwijać konto na własną rękę? W takim razie sprawdź moje e-booki.

Szkolenia z Instagrama, reels

Chcesz nauczyć się jak skutecznie działać na Instagramie i pozyskiwać klientów, a forma e-booków do Ciebie nie przemawia? A może chcesz nauczyć się tworzyć skuteczne rolki, które zwiększą liczbę Twoich obserwujących?
W takim razie mam na to rozwiązanie!

Bezpłatna wiedza

Nie do końca wiesz, czy Instagram jest dla Ciebie albo masz pytanie, które nie wymaga godzinnej konsultacji bądź po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o Instagramie bez konieczności kupowania szkoleń? Zajrzyj na mojego bloga!

Co o mnie mówią

solarek sara instagram konsultacje

Poznajmy się!

Nazywam się Sara Solarek. Pomagam organicznie (bez wykorzystywania płatnej reklamy) rozwijać konta na Instagramie.

Uczę jak docierać do właściwych osób i budować zaangażowaną społeczność, którą z powodzeniem przekujesz w klientów.

Co mnie wyróżnia? Działam strategicznie. Nie dostaniesz ode mnie wyświechtanych porad, tylko konkrety, z których dowiesz się jak przygotować swój profil, co, kiedy i w jakim formacie publikować oraz jak budować zaangażowanie. Jestem praktykiem. Prowadziłam kilkanaście kont na Instagramie dla klientów, a na swoim własnym profilu zgromadziłam zaangażowaną społeczność ponad 12 tysięcy osób.

Jestem założycielką 7-osobowej agencji marketingowej Marketing Prawników, a także współzałożycielką Akademii Canvy – platformy edukacyjnej z kursami z Canvy oraz Instagrama. Przeszkoliłam już blisko 1500 osób. Sprzedałam ponad 450 kursów.

Jestem autorką pierwszego w Polsce e-booka o Instagramie dla prawników. A także e-booków: Jak zarabiać na Instagramie, Instastories – pomysły i triki oraz autorką kursów: Naucz się tworzyć skuteczne instakaruzele i Naucz się tworzyć skuteczne rolki.

Prowadziłam szkolenia m.in. dla Akademii Think Make, Akademii Lidera Społecznika (projektu finansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego), a także byłam prelegentką na konferencji Business Market.

Opinie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur rhoncus mauris non ipsum sagittis, eget venenatis nisi rutrum. Duis sollicitudin orci eu feugiat dapibus. Suspendisse ac luctus lectus, sed consectetur odio. Phasellus sollicitudin blandit interdum. Phasellus dui libero, semper vitae nisl ut, ultrices accumsan justo. Donec sed pretium nisi.