EDYCJA SPECJALNA - VI EDYCJA INSTAGRAM SPECIALIST MASTERCLASS

Rozwiń swój biznes online przy pomocy Instagrama!

Zapisz się na listę zainteresowanych VI edycją programu mentoringowego  „Zostań specjalistą od Instagram Marketingu i rozwiń swój biznes online” a jako pierwsza dowiesz się o starcie sprzedaży i będziesz mogła dołączyć do programu w pierwszej kolejności! Liczba miejsc jest ograniczona: 15 

Będzie to pierwsza stacjonarna edycja programu ❤️

Zapis do niczego Cię nie zobowiązuje 🙂

solarek sara instagram konsultacje

Fot. Justyna Kocur-Czarny

Po programie będziesz umiała zarabiać na wiedzy o Instagramie, będziesz wiedzieć jak pozyskiwać klientów, jak przeprowadzać konsultacje, jak robić audyty, a także jak skutecznie obsługiwać Instagramy klientów!

Ten program jest dla Ciebie jeśli:

Wystarczy, że choć jeden punkt jest o Tobie, by zapisać się na listę zainteresowanych 🙂 

W programie nauczysz się między innymi:

Po programie otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności

Kim jestem i dlaczego warto się ode mnie uczyć?

Nazywam się Sara Solarek. Od pięciu lat prowadzę z mężem 7-osobową agencję marketingową Marketing Prawników.

Nasza agencja działa od samego początku organicznie właśnie dzięki Instagramowi! Bo to tutaj w dużej mierze pozyskujemy klientów. 

Poza tym zarabiam na wiedzy o Instagramie: wydałam 3 ebooki na temat Instagrama, regularnie prowadzę szkolenia i konsultacje. W trzech edycjach wzięło udział łącznie prawie 100 osób.

Z samych konsultacji i programów mentoringowych o Instagramie osiągam 10-13 tys. zł przychodu miesięcznie, prowadząc około 5 konsultacji tygodniowo. Z kampanii sprzedażowych moje przychody sięgają nawet do 73 tys. zł.

Co mnie wyróżnia? Działam strategicznie. Nie dostaniesz ode mnie wyświechtanych porad, tylko konkrety, z których dowiesz się jak przygotować swój profil, co, kiedy i w jakim formacie publikować oraz jak budować zaangażowanie, żeby zdobywać klientów. A także poznasz całą wiedzę poza Instragramową, która pozwoli Ci realnie zarabiać. 

Jestem praktykiem. Na Instagramie działam już od ponad 10 lat.  Prowadziłam kilkanaście kont na Instagramie dla klientów, a także konto: lifestylowe, podróżnicze, parentingowe, flatlayowe, o tematyce Bullet Journal. Znam więc różne oblicza tej platformy. Na profilu, na którym uczę Instagrama zgromadziłam zaangażowaną społeczność 17 tysięcy osób.

Opinie o mentoringu

Co jeszcze o mnie mówią